Pierwszy krok

Musisz pomyśleć co chcesz osiągnąć, w jakich dziedzinach np. biznesu np. ekspert afiliacji www.glodpawel.pl  , celów osobistych, swoich pasji lub w innych sprawach. Niezależnie od tego w jakiej dziedzinie chcesz się rozwinąć powinieneś zadać sobie trzy podstawowe pytania – co?, dlaczego?, jak?
Ustal sobie jeden cel główny do którego zmierzasz dojść  i 10 sposobów aby doprowadzić  do tego głównego celu.

Drugi krok

Zapisz swoje cele na kartce i daj im datę realizacji. To bardzo ważne! W końcu nie bez powodu funkcjonuje powiedzenie – Cel, to marzenie z datą realizacji! www.glodpawel.pl  To co Ci przekazuję ma naukowe potwierdzenie, według badań przeprowadzonych w tym kierunku, zapisanie celów oraz terminów ich osiągnięcia, działa jak system wymuszania! Jeśli będziesz dążył do celu to on będzie zmierzał do Ciebie.

Trzeci krok

Na Twojej drodze do celu z pewnością pojawi się wiele przeszkód, które będziesz musiał pokonać, dlatego też musisz te przeszkody przeciwstawić i być zdyscyplinowanym. Więcej o dyscyplinie na stronie: www.glodpawel.pl

Czwarty krok

Przy realizacji celu konieczne jest ustalenie jakich umiejętności i wiedzy będziesz potrzebował. Dobrze mówi to powiedzenie – Aby osiągnąć coś, czego nigdy wcześniej nie osiągnąłeś – musisz robić to czego nigdy nie robiłeś.

Piąty krok

Pamiętaj że sukcesu nie osiąga się samemu, podobnie jest z osiąganiem danego celu, dlatego określ kto Ci będzie potrzebny do współpracy i jakiej pomocy potrzebujesz.  Im większy jest Twój cel, tym będziesz potrzebował większej ilości osób i energii do jego realizacji, więc dobrze jest poznać te osoby które Ci pomogą. Daj ludziom wartość i przekazuj wiedzę!

Szósty krok

Przygotuj plan, zrób listę. Napisz wszystkie czynności które musisz zrobić. To co masz zrobić zapisz w odpowiedniej kolejności od A do Z.

Siódmy krok

Nie masz nic do stracenia! Mając zapisany plan, zacznij go realizować w życie, nie zatrzymuj się z powodu twoich wymówek. Realizuj plan dzień po dniu, aż go zrealizujesz.

Więcej informacji  jak stać się ekspertem afiliacji

www.glodpawel.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *